městské muzeum

MINULOST, SOUČASNOST, ŽIVOT. MUZEUM!

MĚSTSKÉ MUZEUM
A GALERIE J. W. MEZEROVÉ

NAVŠTIVTE NÁS
V ÚPICI!

 • výstava: JAN EIPELL - AGAIN

  Napsáno autorem Eva Šlegrová

  výstava: JAN EIPELL - AGAIN

  Městské muzeum a galerie JWM srdečně zve na výstavu sochaře, řezbáře, grafika, ilustrátora a především malíře Jana Eipella.

  V jeho obrazech můžeme nalézt silní vliv lidského existencionalismu, ale především jeho řemeslnou úctu a poctivost - díky hodinám strávených nad vrstvením olejů ožívají obrazy plné barev, hloubky a vnitřních pocitů. 

  Jan Eipell realizoval mnoho výstav, projektů a jeho obrazy můžeme nalézt v soukromých sbírkách. Ale nejen na plátně je možné vidět jeho velký talent, tvorba totiž přesahuje i do výtvarného řešení interiérů a prostorové tvorby, především ze dřeva.

  Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit, že když se člověk opravdu důkladně dívá, může se mu objevit cesta, člověk, jeho prožívání, jeho bytí ale i žití.

  Výstava je přístupná od 10. 9. do 31. 10. 2021.

  Těšíme se na Vás!  comments powered by Disqus

Nepřehlédněte

 • výstava: MALÍŘI ÚPICKA

  Městské muzeum a galerie JWM srdečně zve na výtvarnou výstavu obrazů a kreseb různých autorů, které zachycují krásu našeho města a okolí v čase minulém i dnešním. Soubor obrazů Úpice a okolí z našich depozitářů by ale nebyl dostačující, kdyby nebylo Vás, našich úžasných příznivců muzea, kteří nám ochotně zapůjčili své obrazy. Nebýt této spolupráce, nebylo by k vidění tolik krásných…