městské muzeum

MINULOST, SOUČASNOST, ŽIVOT. MUZEUM!

MĚSTSKÉ MUZEUM
A GALERIE J. W. MEZEROVÉ

NAVŠTIVTE NÁS
V ÚPICI!

Novinky

 • Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ A. M. Buxton

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ A. M. Buxton
  Městské muzeum a galerie Julie W. Mezerové srdečně zve na vernisáž výstavy prací žáků výtvarného oboru ZUŠ A. M. Buxton ze třídy Jany Wolfové. Těšíme se na Vás v Galerii JWM na Staré radnici ve čtvrtek 23. 5. 2019 v 17 hodin!Výstava je přístupná do 23. 6. 2019

  Číst dál


 • 12. ÚPICKÁ MUZEJNÍ NOC

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  12. ÚPICKÁ MUZEJNÍ NOC
  Městské muzeum a galerie Julie W. Mezerové srdečně zve na tradiční úpickou muzejní noc. Letos je připraven bohatý program jak na Staré radnici, tak na Dřevěnce. Tak přijďte pobejt!Těšíme se na Vás v sobotu 18 .5. 2019 od 18 do 22 hodin.

  Číst dál


 • Přednáška - Jana Nešněrová: Cestička do školy známě se vine...

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Přednáška - Jana Nešněrová: Cestička do školy známě se vine...
  Městské muzeum a galerie Julie W. Mezerové srdečně zve na další přednášku z cyklu věnovaného regionální historii. Tentokrát se zastavíme u nejstarších kapitol z dějin úpické školy.Těšíme se na Vás v pondělí 29. 4. 2019 v 17 hodin ve starém lokále na Dřevěnce!

  Číst dál


 • Jaro na Dřevěnce s žačkami Aničky Rusové

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Jaro na Dřevěnce s žačkami Aničky Rusové
  Po úspěšných dílničkách přichází další pozvánka na příjemně strávenou velikonoční sobotu. Tentokrát nebudeme tvořit my, ale tvoření bude v rukou žaček mistryně ve zdobení kraslic slámovou technikou Aničky Rusové. Přijďte se seznámit s úžasnou prací, která má tradici již našich babiček :)Těšíme se na Vás v sobotu 13. 4. 2019 mezi 14 a 17 hodinou ve starém lokále na Dřevěnce!

  Číst dál


 • Jarní dílničky 2019

  Napsáno autorem Jana Nešněrová

  Jarní dílničky 2019
  Městské muzeum a galerie JWM srdečně zve na tradiční muzejní Jarní dílničky! Přijďte si vyrobit jarní a velikonoční dekorace, vyzkoušet si jak umíte malovat a především stříhat ve společnosti autorky vystřihovánek Markéty Vránové!Tak nezapomeňte - těšíme se na Vás v sobotu 6. 4. 2019 mezi 13 a 17 hodinou ve starém lokále na Dřevěnce!

  Číst dál